Na konci března a v první polovině dubna uspořádala firma T-MAPY tři semináře o Digitální technické mapě (DTM), které se konaly v Ostravě, Brně a Praze. Setkání byla určena pro zástupce měst a obcí, kteří se chtěli dozvědět více o aktuálním stavu, nových povinnostech a možnostech, které se spuštěním DTM souvisejí.

101_min
102_min

T-MAPY Seminář DTM v Ostravě

100_min

Každý ze seminářů byl zcela naplněn a skládal se ze dvou částí: úvodní přednášky a následné diskuze. Obou částí se zhostil náš jednatel Jiří Bradáč, který je obecně vnímán za jednoho z nejlepších odborníků v oboru. Účastníci seminářů získali mnoho cenných informací, včetně toho, jak bude DTM využívána v praxi.

1_min
2_min

T-MAPY Seminář DTM v Brně

3_min

Aktivní zapojení do diskuze, relevantní otázky i sdílení zkušeností mezi účastníky vytvořili vynikající atmosféru. S ohledem na množství zástupců měst a obcí, kteří se na semináře přihlásili, je také zřejmé, že řada měst věnuje tomuto tématu patřičnou pozornost a zodpovědně se na spuštění DTM připravují.

1_min
2_min
3_min
4_min

T-MAPY Seminář DTM v Praze

Velice nás těší velký zájem o seminář i pozitivní reakce na jeho obsah a průběh. Proto nevylučujeme, že budeme pokračovat v pořádání dalších seminářů DTM i v budoucnosti.

DTM_full_hd_min

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak vám můžeme s DTM pomoci, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi poskytneme více informací.