T-MAPY představují
novou technologii 3D Objekty pro Web GIS

3D_objekty_aktualita_nahled

T-MAPY dnes představují technologii 3D Objekty pro T-MAPY Web GIS, která umožňuje vytvořit, prohlížet a analyzovat 360° 3D modely reálných objektů.

360° 3D modely představují zcela nový typ atributu prvků v GIS. Umožňují interaktivní prohlížení a analyzování celých objektů nebo jejich částí. 3D modely mají vysokou informační a dokumentační hodnotu a to nejlepší je, že jsou přímo integrovány v aplikacích postavených na T-MAPY Web GIS pomocí 3D modulu. 360° 3D modely reálných objektů mohou sloužit uživatelům pro interní potřeby (evidence majetku) nebo pro veřejnost (podpora turismu, vzdělávací účely, atd.) "Jsme první Web GIS na světě, který umožňuje našim uživatelům práci s 360° 3D modely přímo ve Web GIS." řekl Jaroslav Poláček, product manager technologie 3D Objekty. “360° 3D modely mohou být využity pro nejrůznější účely včetně dokumentací stavu např. soch a památek. Stejné 360° 3D modely mohou být zároveň použity ve veřejné mapě pro podporu turismu v obci, městě či regionu ke zvýšení příjmů z cestovního ruchu.”

T-MAPY Web GIS je významný Web GIS s většinou uživatelů v Evropě.

Dostupnost

Technologie 3D Objekty a 3D Modul pro T-MAPY Web GIS jsou k dispozici od dnešního dne. Pro více informací navštivte produktovou stránku nebo nás kontaktujte.

O firmě T-MAPY

Společnost T-MAPY spol. s r.o. byla založena v roce 1992. Od počátku své existence se orientuje na poskytování služeb v oblasti informačních a geoinformačních technologií. T-MAPY dnes patří mezi lídry v oblasti geoinformačních technologií v České republice. Dodáváme řešení pro veřejnou správu, dispečerská pracoviště, krizové řízení, územní plánování, armádu i životní prostředí.

3D Modul ve Web GIS
Náhled 3D modelu v info panelu