3D objekty

Interaktivní 360° 3D modely přímo v GIS

360° 3D objekty představují zcela nový typ popisných atributů v GIS.

Umožňují interaktivní prohlížení a analýzu celého objektu i jeho jednotlivých částí. Mají vysokou informační a dokumentační hodnotu a jsou přímo integrovány do T-MAPY Web GIS pomocí 3D modulu.

Úžasné 360° 3D modely reálných objektů

Detailní 3D modely soch, plastik, pamětních desek či jiných objektů můžete mít nyní i ve svém GIS. Budete k tomu potřebovat pouze fotoaparát, mobilní telefon nebo odolný smartphone Trimble TDC100, kterým objekt vyfotíte ze všech stran. Technologie je tedy dostupná pro každého.

Využití 3D objektů

Zdobení-mostu-Tower-Bridge-Londýn-3

Památky, náhrobky, pasporty

Možnosti 360° 3D modelů jsou prakticky neomezené a jsou optimalizovány pro všechna zařízení (počítač, tablet, smartphone). Můžete si je zobrazit kdykoliv a kdekoliv - v práci, doma i na dovolené přímo v mobilním telefonu. Praktické využití nachází např. v naší aplikaci  „Objekty drobné architektury“ či „Pasport památek“.

Dívka hledící do kašny

Dokumentace pro případ rekonstrukce

GIS běžně obsahuje fotografie objektů pouze z jedná strany, nejčastěji zepředu. 360° 3D model zachycuje objekt ve vysokém detailu ze všech stran. V případě, že je objekt poškozen v zadní části, je jednoduché ho na základě 3D modelu zrekonstruovat do původní podoby.

Cesta-hrdelního-práva-Tišnov-3

Podpora cestovního ruchu

360° 3D modely představují velmi atraktivní moderní technologii, která dokáže ohromit i nadchnout všechny generace. Může tak výrazně pomoci zvýšit povědomí o zajímavých místech, podporuje vzdělanost, cestovní ruch a s ním související důležité příjmy, které pomáhají dalšímu rozvoji měst i památkám samotným. Dejte veřejnosti vědět i o Vašich památkách!

3D modul

Integrace 3D objektů do T-MAPY GIS probíhá pomocí 3D modulu, který rozšíří Váš stávající GIS o možnost nahrání fotografií objektu do T-MAPY 3D Cloud, zpět získáte hotový interaktivní 3D model, který můžete ihned použít v mapových aplikacích.

Ukázka 360° 3D modelů v mapové aplikaci

3d_objekty_v_mapove_aplikaci_mini

Společnost T-MAPY je dlouhodobým leaderem v oblasti Web GIS především díky inovacím. Jednou z inovací jsou i tyto 3D objekty.

3D tisk

Všechny 360° 3D modely ve Vašem GIS jsou připraveny k okamžitému tisku.

3D tisk_1_fotografie_mini

Fotografie

Plastika - Hranice na Moravě_mini

3D model

3D-tisk_3_vytištěný-model_1

Vytištěný objekt

Partneři

Logo_Uavonic
Logo_Geotronics_Trimble

Kontakt

Máte zájem o modul 3D objekty nebo potřebujete více informací?