Téměř každoročně se velká část našich zákazníků prosazuje na předních příčkách soutěže Zlatý erb a nejinak tomu bylo i letos. Jsme velmi potěšeni, že některým k tomu pomohly i naše aplikace.

znak zlaty erb

Zlatý erb je celostátní soutěž, ve které se porovnávají weby, služby a aplikace obcí a měst. Cílem soutěže je podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy a samosprávy prostřednictvím rozvoje ICT technologií a služeb, poskytovaných občanům s využitím internetu a ostatních elektronických médií a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech a obcích ČR.

V letošním ročníku Zlatý erb 2019 se na 1. místě krajského kola Středočeského kraje v kategorii Smart City a nejlepší elektronická služba umístila obec Liteň s aplikací Hlášení závad.

Liteň - hlášení závad_mini

Liteň - Hlášení závad

Dalším oceněným se stalo ve Zlínském kraji město Uherské hradiště se svým řešením GIS v kategorii Smart City a nejlepší elektronická služba.

Geoportal_mini

Geoportál města Uherské Hradiště

V celostátním finálovém kole se pak výborně umístili i někteří naši zákazníci se svým vlastním řešením pro veřejnost. V kategorii nejlepší webové stránky města se celkovým vítězem stal web města Jihlava a na 3. místě se umístil web města Bruntál.

Celou kategorii Smart City a elektronická služba vyhrála elektronická identita Brno ID, z čehož máme obzvlášť velkou radost. Za zmínku určitě stojí i cena ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci, kde v kategorii měst a obcí zvítězily Karlovy Vary a druhé místo si odnesl Dvůr Králové nad Labem.

Všem oceněným srdečně gratulujeme!