Mezi produkty společnosti T-MAPY patří i TESS - aplikace pro řešení spisové služby. Mezi ostatními produkty firmy T-MAPY je tak trochu "jinou" aplikací v porovnání s tradičními GIS aplikacemi, které tvoří základ firemního portfolia.

tess

TESS - T-WIST elektronická spisová služba

Ačkoliv je TESS zdánlivě v pozici produktového cizince, patří mezi ostatními produkty mezi veterány a letošní narozeniny byly už 16. a tím se TESS řadí k produktovým stálicím firmy T-MAPY.

V IT je z pohledu aplikačního věk 16 let dávno věkem důchodovým. Pro TESS to ale neplatí díky tomu, že aktuální verze je od roku 2003 v pořadí 6. generací, která drží krok nejen s technologickými a aplikačními trendy, ale také s legislativními povinnostmi.

O životaschopnosti TESS samozřejmě rozhodují nejen dobře znějící slova, ale především zájem zákazníků. Mezi ně patří subjekty subtilní i robustní. Největším z nich je nepochybně Univerzita Karlova. Právě implementaci TESS na jedné z nejstarších evropských univerzit považujeme za přesvědčivý argument o kvalitě celého řešení.