Partnerská síť společnosti T-MAPY roste. S potěšením oznamujeme, že společnost Smart GIS Solutions se stává autorizovaným distributorem produktů T-MAPY na Novém Zélandu.

Díky inovativnímu přístupu se produkty společnosti T-MAPY (Web GIS a specializované pasporty, analytické mapy Corpis Maps, Hlášení, My Fleet Tracker, atd.) stávají stále oblíbenějšími i mimo ČR a SR.


„Společnost Smart GIS Solutions jsme vybrali pro jejich excelentní znalost geospatial oboru, mnohaleté zkušenosti v GIS na Novém Zélandu a zákaznicky orientovaný přístup. Věříme, že tým Smart GIS Solutions společně s produkty T-MAPY předčí očekávání zákazníků na Novém Zélandu,“ řekl Jaroslav Poláček, Product a Partner Manager ve společnosti T-MAPY.


„Ve Smart GIS Solutions poskytujeme geoprostorová řešení, která umožňují zobrazovat a vyhodnocovat data. Společně se správou a analýzami geodat budeme využívat produkty společnosti T-MAPY, které by měly uspokojit poptávku po špičkových geoprostorových řešeních ve státním i soukromém sektoru,“ řekl Reza Kalbasi, ředitel Smart GIS Solutions.O firmě Smart GIS Solutions


Společnost Smart GIS Solutions byla založena v roce 2017 týmem zkušených GIS konzultantů a expertů s GIS vzděláním. Schopnosti týmu Smart GIS Solutions zahrnují správu a analýzy geografických dat, sběr geografických dat, kartografické práce, a znalost desktopových, mobilních, webových GIS technologií. Zkušenosti ve státním a soukromém sektoru na Novém Zélandu umožňuje týmu Smart GIS Solutions poskytovat excelentní špičková geospatial řešení, které zákazníkům umožní lepší rozhodování. Smart GIS Solutions má síť profesionálů a univerzitních akademiků na Novém Zélandu, v Evropě a Spojených státech amerických.

O firmě T-MAPY

Společnost T-MAPY spol. s r.o. byla založena v roce 1992. Od počátku své existence se orientuje na poskytování služeb v oblasti informačních a geoinformačních technologií. T-MAPY dnes patří mezi lídry v oblasti geoinformačních technologií v České republice. Dodáváme řešení pro veřejnou správu, dispečerská pracoviště, krizové řízení, územní plánování, armádu i životní prostředí.

Webová stránka T-MAPY: https://www.tmapy.cz/