V termínu 23. - 24. 5. se v Londýně uskutečnila konference GeoBusiness 2017, která přilákala více než 160 vystavovatelů a 3000 návštěvníků z celého světa. K vidění byly nejmodernější technologie pro geodézii a GIS, velká pozornost byla věnována tématu SmartCity, které je i u nás v ČR na vzestupu.

london_japo_geo_small

Za společnost T-MAPY se konference zúčastnil Jaroslav Poláček, který měl možnost hovořit s vystavovateli i návštěvníky a prezentovat firemní produkty. Velmi pozitivní ohlasy získal náš webový GIS (T-WIST, Spinbox) díky celosvětově unikátní funkci 3D objekty, přehlednému uživatelskému prostředí, rychlostí a vysoké kartografické kvalitě map.


V prezentacích zaměřených na oblast SmartCity byly nejčastěji skloňovány pojmy jako chytrá doprava, sdílení dat a informací mezi občany a městem, analýza a vizualizace dat z chytrých senzorů v mapě. Všechny tyto oblasti firma T-MAPY svými produkty již pokrývá a dále je aktivně rozvíjí.


Zajímavostí byla možnost otestovat Mixed Reality technologii Hololens společně s 3D modely měst, to se nám moc líbilo. 🙂

japo_geo_business_2017_small