Vše pro DTM

V oblasti DTM nabízíme širokou škálu produktů a služeb. Kompletně zajistíme plnění vašich povinností Editora DTI. Poskytneme vám softwarové nástroje pro práci s daty DTM. Převedeme vaše data do aktuálního formátu JVF DTM a zajistíme jejich nahrání do krajské DTM. Zařídíme jednorázové, či pravidelné stažení dat krajské DTM do vašeho datového skladu. Rozšíříme jejich obsah o extenze a propojíme je s vašimi aplikacemi (pasporty). Jasně a srozumitelně vám vysvětlíme vše, co s DTM souvisí.

Jsme největší geomatická firma v ČR. S prostorovými daty pracujeme více než 30 let. V našem týmu jsou datoví specialisté, SW inženýři i geodeti. I proto poskytujeme nejkomplexnější DTM služby v ČR. Jsme spoludodavatelem většiny krajských portálů DTM a rozumíme této problematice do nejmenšího detailu.

služby

software

data

poradenství

Aktuální stav

Od července 2023 jsou v testovacím provozu spuštěny informační systémy krajských DTM. Pokud se chcete podívat, jak aktuálně vypadá DTM ve vašem kraji, připravili jsme pro vás rozcestník veřejných mapových portálů. Od 1. 4. 2024 by měl následovat pilotní provoz. Spuštění produkčního provozu je v souladu s platnou legislativou plánované na 1. 7. 2024.

„Ostrý“ provoz DTM je plánovaný na červenec 2024. Co je třeba vyřešit ve vztahu k DTM do té doby?

  • 1. Udělejte si přehled v tom, jakých prvků ve vašem vlastnictví se týká nová povinnost Editora DTI. Zjistěte, v jakém stavu je dokumentace těchto dat.
  • 2. Zkontrolujte, že jste (jako vlastníci DTI) zaregistrování v příslušném registru na Portálu DMVS a máte zde správně nastavené všechny údaje (rozsahy, oblasti, editory, vyjadřovatele).
  • 3. Rozhodněte se, jak budete plnit své legislativní povinnosti vůči DTM. Pokud plněním povinností plánujete pověřit externího editora, vyberte dodavatelskou firmu. Pokud je budete řešit vlastními silami, zajistěte vhodné SW nástroje.
  • 4. DTM nepřináší jen povinnosti, ale i nové možnosti. Zvažte, jak můžete krajskou DTM využít na vašem úřadu.

Se všemi výše uvedenými body vám rádi pomůžeme.

Nabídka produktů a služeb

DTM služby

Zakladatel (IS DMVS)
Editor DTI
Spráce DTMM

DTM SW produkty

DTM Konektor & Publisher
DTM Editor

datové práce

převod do JVF DTM
rozšíření o extenze
propojení s pasporty

DTM poradenství

studie
analýzy
procesy

Pro více informací nás kontaktujte.

Proč jsme pro vás nejlepším partnerem pro DTM?

tým

Tým

Máme silný tým odborníků, kteří do detailu rozumí každé oblasti spojené s DTM.

Najdete u nás datové specialisty, softwarové vývojáře i zeměměřické inženýry s potřebným oprávněním.

Zkusenosti

Zkušenosti

Technickým mapám se věnujeme mnoho let.

Po datové i softwarové stránce se podílíme na řadě projektů technických map měst (od těch největších až po nejmenší obce) a ORP.

krajské_projekty

Účast na IS DTM K

Podílíme se na realizaci informačního systému DTM pro 12 krajů a na datových pracech pro 7 krajů.

I díky tomu jsme schopni zajistit optimální integraci vašich systémů na IS DTM kraje.

Kontakt

Kontakt

  • Řešíte, jak na nové povinnosti související s DTM? Chcete si DTM prohlédnout, případně s jejími daty dále pracovat? Nevíte, jak na to? Domluvte si nezávaznou konzultaci. Vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme.