Corpis Maps

Mapová analytika pro města a státní správu

Corpis Maps je profesionální mapová analytika, která pomáhá se zobrazením a vyhodnocením dat z oblasti kriminality, přestupků, závad, projektů, dopravních nehod a dalších. Získané informace využijete ve prospěch váš i vašich občanů. Přesněji zacílíte potřebné aktivity i související investice a rychleji dosáhnete požadovaných výsledků.

2022-02-22_12h36_01

Platforma Corpis Maps

Webová platforma Corpis Maps umožňuje úřadu jednoduchou tvorbu profesionální analytiky z vlastních dat. Využití nachází při realizacích pravidelné i ad-hoc analytiky pro účely rozhodování města, tak při tvorbě aplikací pro veřejnost.

Bohatá vizualizace dat

Množství propracovaných mapových vizualizací v podobě různých typů bodů, clusterů, heatmap a agregací tvoří základ mapové analytiky.

Detailní statistiky

Mapová analytika je také o detailních statistikách. Ty jsou v Corpis Maps chytře integrovány přímo do filtrů.

Filtry a vyhledávání

Pokročilé filtry, číselníky nebo fulltextové vyhledání umožňují vytvářet libovolné pohledy na městská data.

Přesná intepretace dat

Interaktivní mapa a dynamické grafy jsou kombinovány tak, aby jednoduše a rychle poskytly přesné a relevantní informace.

Uživatelská práva

Přístup k jednotlivým mapám mají uživatelé na základě přidělených práv. Na výběr jsou role: administrátor, prohlížení, veřejnost.

Bezpečnost dat

Garantujeme 100% bezpečnost dat. Řešení je navrženo tak, aby data i mapy byly vždy chráněny a k dispozici jen oprávněným uživatelům.

Hotová řešení Corpis Maps

Hotová řešení umožní vašemu městu okamžitý přístup k propracovaným mapovým analýzám na aktuální témata. Tyto analýzy spravujeme technicky i datově, abyste se nemuseli o nic starat a mohli se plně soustředit jen na jejich praktické využití ve prospěch vašeho města.

Mapa nehodovosti

Určeno pro: Města

Analytická mapa, která je určena pro vyhodnocení všech dopravních nehod nejen geograficky, ale také z pohledu technických charakteristik nehody.

Slouží k identifikaci lokalit a opakujích se typů dopravních nehod s cílem jejich omezení v budoucnu.

🔥 Novinka: Mapa kriminality

Určeno pro: Města

Výjimečná mapa, která je určena pro interní potřeby měst. Zpracovává a vyhodnocuje data všech trestných činů a přestupků přímo od Policie ČR, jejichž obsahovou hodnotu navíc rozšiřuje na dvojnásobek.

Slouží k přesnému vyhodnocení všech deliktů ve městě a následné prevenci kriminality.

Corpis Maps

Ukázky využití mapové analytiky ve městech a státní správě

Kontakt

  • Máte zájem o některou mapu nebo více informací o Corpis Maps? Kontaktujte nás.
  • Ing. Jaroslav Poláček