T-MAPY

Vývojář PHP

Chcete, aby život ve městech byl příjemnější? Chcete se spolupodílet na chytrých řešeních, která propojují lidi, instituce, data a technologie s využitím geoinformačních systémů, prostředí pro sdílení dat a informací mezi občanem a obcí, městem, krajem nebo jinou organizací?

Přijďte pracovat do naší firmy na vývoji aplikací a úloh, které umožňují pořizování, vizualizaci, analýzu a vyhodnocení prostorových i popisných dat a následně slouží  pro efektivní rozhodování.

Rozšiřujeme svůj tým pro nové významné projekty a hledáme spolupracovníky na pozici Vývojář PHP.

Pokud chcete budovat svou kariéru, zlepšit svoje odborné znalosti a významně se podílet na zajímavých a náročných projektech, zašlete nám vaše CV.

Pozice je vhodná pro absolventy, kterým nechybí nadšení a mají zkušenosti se zajímavým projektem (i školním), i pro zkušenější vývojáře. Těšíme se na spolupráci!

Náplň práce

  • Vývoj interaktivních webových aplikací s důrazem na moderní, intuitivní a přívětivé uživatelské rozhraní.

Očekáváme

  • Vývojáře se zkušeností s vývojem webových aplikací, s inovativním myšlením a otevřeným přístupem k novým technologiím.
  • Schopnost a ochotu začlenit se do vývoje našeho vlastního frameworku, který využívá Symfony komponenty, Doctrine komponenty a mnoho dalšího. 🙂
  • Týmového ducha a alespoň povědomí o agilním způsobu vývoje.
  • Dobrou znalost PHP 7, Git a PostgreSQL.
  • Základní znalost práce v terminálu na Linuxu (CentOS).
  • Oceníme zkušenosti s MSSQL, Oracle, SOAP a REST službami, Azure DevOps.
  • Nemusíš znát všechno, rádi tě zaučíme!

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu nebo práci na ŽL.
  • Tvůrčí práci s moderními technologiemi.
  • Velký prostor pro seberealizaci.
  • Přátelskou firemní kulturu a uvolněné pracovní prostředí.
  • Flexibilní pracovní dobu s občasnou možností práce z domu.
  • Adekvátní finanční ohodnocení, bonusy.
  • Vzdělávací kurzy, školení, podporu jazykového vzdělání.
  • Notebook, mobilní telefon, možnost půjčení firemního auta.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Sickdays, firemní akce, občerstvení na pracovišti.
  • Linux friendly prostředí.

Místo pracoviště

  • Hradec Králové, příjemné kanceláře přímo v centru města.

Termín nástupu

  • ihned

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu zamestnani@tmapy.cz.