T-MAPY

Vývojář PHP

Chceš se podílet na vývoji elektronického systému spisové služby? Rozumíš si s PHP?

V tom případě budeme rádi, když rozšíříš náš tým vývoje spisové služby. Aplikace, která zajišťuje správu dokumentů veřejných institucí a zjednodušuje a zrychluje jednání s občany a jinými subjekty.

Posil náš tým při práci pro Univerzitu Karlovu, Národní památkový ústav, Czech Tourism a další desítky významných zákazníků po celé republice.

Staň se součástí týmu, který vytváří užitečný systém s využitím moderních technologií.

Náplň práce

  • vyvíjet uživatelské webové aplikace s důrazem na moderní, intuitivní a přívětivé uživatelské rozhraní
  • vyvíjet celofiremní technologie pro tvorbu aplikací
  • přispívat do veřejných open source technologií

Očekáváme

  • znalost PHP, Git, PostgreSQL/MariaDB
  • týmového hráče a alespoň povědomí o agilním způsobu vývoje
  • praktickou zkušenost s vývojem webových aplikací založených na třívrstvé architektuře (frontend/backend/data)
  • otevřený přístup k novým technologiím

Uvítáme

  • znalost frameworku Symfony, Nette nebo jiných
  • zkušenost s Docker
  • zkušenosti s GitLab
  • orientaci na poli webových služeb (REST, SOAP)

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu nebo práci na ŽL.
  • Tvůrčí práci s moderními technologiemi.
  • Velký prostor pro seberealizaci.
  • Přátelskou firemní kulturu a uvolněné pracovní prostředí.
  • Flexibilní pracovní dobu s občasnou možností práce z domu.
  • Adekvátní finanční ohodnocení, bonusy.
  • Vzdělávací kurzy, školení, podporu jazykového vzdělání.
  • Notebook, mobilní telefon, možnost půjčení firemního auta.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Sickdays, firemní akce, občerstvení na pracovišti.
  • Linux friendly prostředí.

Místo pracoviště

  • Aktuálně samozřejmě hlavně home office, jinak příjemné kanceláře přímo v centru města Hradce Králové. Pokud jsi ale i odjinud, ozvi se nám, určitě něco vymyslíme. 😉

Termín nástupu

  • ihned nebo dohodou

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu zamestnani@tmapy.cz.