Tarifní mapy

Nový systém pro tvorbu tarifních map spojuje papírovou produkci a on-line mapy. Vedle tištěných výstupů nabízíme také aplikaci Interaktivní mapa pro veřejnost.

tarifni_mapa

Vymezení zón pro tarifní mapu

tarifni_mapa_ceny

Mapa zón s vyznačením dojezdové ceny

Upozornění: Údaje o tarifních zónách v ukázkové aplikaci a ilustračních obrázcích mají pouze informativní charakter a mohou se od skutečných dat lišit.

Výhody našeho řešení

Automatizovaná příprava dat

Tarifní zóny jsou automaticky generovány z dat jízdních řádů. Poté provádíme kontrolu a optimalizaci.

Opravdová mapa

Výstupy jsou geograficky správné a topologicky čisté. Je proto možné je kombinovat s dalšími mapami (podkladová mapa, sít linek a pod.).

Tiskové výstupy

Systém poskytuje různé typy tiskových výstupů (přehlednou mapu tarifních zón, tarifní mapu s dojezdovou cenou z výchozí zóny). Generování map pro jednotlivé výchozí zóny probíhá automaticky.

Interaktivní mapa pro veřejnost

On-line interaktivní mapa je moderní cesta, jak informovat cestující. Zobrazení mapy se mění v závislosti na výběru výchozí zóny. Do mapy je možné doplnit vyhledání zastávek a volbu příslušného tarifu a další funkce. Mapu je možné provozovat samostatně, vložit ji do vlastních webových stránek nebo doplnit do naší aplikace Virtuální zastávka.

Interaktivní mapu můžete vyzkoušet kliknutím na tlačítko. Pro změnu výchozí zóny klikněte do mapy, okolní jednotky se automaticky přebarví. Přiblížíte se pomocí kolečka myši, pro posun mapu uchopte levým tlačítkem a posuňte.

Máte zájem o více informací?

doprava@tmapy.cz