T-MAPY

Vývojář .NET

Chcete, aby náš život byl bezpečnější, aby autobusy jezdily včas a lodě nebyly na souši?

Přijďte pracovat do naší firmy na vývoji systémů operačního řízení pro hasiče, záchranky, integrátory veřejné dopravy i Státní plavební správu.

Budete programovat důležité aplikace pracující s real-time daty v prostorové i časové dimenzi, žádné nudné CRUD databázové aplikace nebo stotisící e-Shop.

Rozšiřujeme svůj tým pro nové významné projekty a hledáme spolupracovníky na pozici Vývojář .NET. Pokud chcete budovat svou kariéru, zlepšit svoje odborné znalosti a významně se podílet na zajímavých a náročných projektech, zašlete nám vaše CV.

Těšíme se na spolupráci!

Co budete dělat?

  • Vyvíjet modulární Windows WPF aplikace pracující s územními (GIS) daty.
  • Vyvíjet vícevláknové Windows služby.
  • Vyvíjet webové REST služby v .NET nebo v .NET core.
  • Spolupracovat s týmem UX.

S čím se budete setkávat?

  • C# .NET, WPF.
  • Asynchronní programování.
  • Backend pro aplikace píšeme v .NET core a provozujeme pak na Linuxu.
  • Visual Studio Team Services pro správu backlogu, zdrojových kódů (GIT), ale i pro CI a automatizaci testů.
  • Application Insights pro telemetrii aplikací.
  • Pečlivě vybrané komerční i open source knihovny a frameworky.

Jaký byste měl být?

  • Samostatný a schopný přímo komunikovat se zákazníkem a řešit s ním konkrétní požadavky na vyvíjený software.
  • Agilní a kreativní v nacházení řešení.
  • Ochotný neustále se učit nové technologie a postupy.

Požadované vzdělání

  • vysokoškolské nebo středoškolské v IT oboru
  • angličtina středně pokročilá s dobrým porozuměním technické dokumentace

Kde budete pracovat?

  • v areálu Vědecko-technologického parku v Ostravě-Porubě
  • v pracovním týmu o velikosti do 5 vývojářů

Co nabízíme?

  • Pracovní smlouvu nebo práci na ŽL.
  • Tvůrčí práci s moderními technologiemi.
  • Velký prostor pro seberealizaci.
  • Přátelskou firemní kulturu a uvolněné pracovní prostředí.
  • Flexibilní pracovní dobu s občasnou možností práce z domu.
  • Občerstvení na pracovišti.
  • Prostor pro další vzdělávání, účast na školeních i konferencích.
  • Notebook, mobilní telefon, možnost půjčení firemního auta.
  • 5 týdnů dovolené + zdravotní volno / sickdays.

Termín nástupu

  • ihned

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu zamestnani@tmapy.cz.