T-MAPY

Scrum Master

Rozšiřujeme svůj vývojářský tým pro nové významné projekty i pro kontinuální vývoj aplikací jak pro veřejnou správu, tak pro komerční sféru a to v České republice i v zahraničí. Proto hledáme nového kamaráda a kolegu na pozici Scrum Master.

Náplň práce

  • Agilní vedení 3 vývojových týmů v Hradci Králové, Praze a Ostravě
  • Spolupráce při zavádění nového produktu, optimalizace a rozvoj produktů stávajících
  • Plánování jednotlivých fází projektů a podílení se na stanovování cílů pro týmy i jednotlivce
  • Kontinuální ujišťování, že každý z členů týmů rozumí cílům a rozsahu realizovaných záměrů
  • Měření výkonnosti týmů, odhalování překážek a pomoc s jejich odstraňováním
  • Podpora standardizace a přijímání nových agilních nástrojů
  • Aktivní zlepšování zralosti týmů a procesů

Požadujeme

  • Alespoň 2 roky zkušeností na pozici Scrum master
  • znalost Agile metodologií a principů
  • schopnost řídit tým k dosažení stanovených cílů
  • schopnost komunikovat efektivně s lidmi na různých úrovních společnosti
  • schopnost řešit problémy a najít kreativní řešení
  • ochotu občasně cestovat za týmy
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • příležitost pracovat v úspěšné a stabilní společnosti
  • pracovní smlouvu nebo práci na ŽL
  • možnost zkráceného úvazku
  • tvůrčí práci s moderními technologiemi
  • velký prostor pro seberealizaci
  • přátelské pracovní prostředí
  • konkurenceschopné platové ohodnocení
  • zázemí v kanceláři v Hradci Králové, Praze, Brně, Ostravě či Jablonci nad Nisou, ale můžete být i odjinud
  • flexibilní pracovní dobu, možnost home office
  • notebook, mobilní telefon, možnost půjčení firemního auta
  • 5 týdnů dovolené
  • sickdays, firemní akce, občerstvení na pracovišti, stravenky/příspěvek na stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Místo pracoviště

  • Praha, Hradec Králové, Brno, Ostrava, Jablonec nad Nisou, ale zkus se ozvat i pokud jsi odjinud, umíme to vymyslet. 🙂

Termín nástupu

  • únor - duben 2023 (na individuální domluvě)

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu zamestnani@tmapy.cz, nebo nám zavolejte na pražskou pobočku +420-241-432-989 či na mobilní telefon +420-724-930-014.