T-MAPY

Pracovník helpdesku (PHP)

Rozšiřujeme svůj tým a hledáme spolupracovníky na pozici Pracovník helpdesku. Pozice je vhodná i pro absolventy, kterým nechybí nadšení a mají zkušenosti se zajímavým projektem (i školním)!

Co budete dělat?

  • spolupracovat na řešení příchozích požadavků
  • udržovat stávající uživatelské webové aplikace

Očekáváme

  • juniorního, nebo středně pokročilého zájemce
  • schopnost orientace v již existujícím kódu
  • analytické schopnosti
  • základní znalost PHP a PostgreSQL
  • aktivitu a samostatnost

Uvítáme

  • orientaci v oblasti správy a evidence majetku
  • zkušenosti s ISZR, ISIR
  • zkušenost s GIT

Nabízíme

  • pracovní smlouvu, nebo práci na ŽL
  • přátelskou firemní kulturu a uvolněné pracovní prostředí
  • prostor pro zdokonalení se v PHP
  • zkušený vývojářský tým připravený na konzultace
  • adekvátní finanční ohodnocení, bonusy
  • vzdělávací kurzy, školení, podporu jazykového vzdělání
  • notebook, mobilní telefon, možnost půjčení firemního auta
  • 5 týdnů dovolené
  • sickdays, firemní akce, občerstvení na pracovišti
  • Linux friendly prostředí

Místo pracoviště

  • Aktuálně samozřejmě hlavně home office, jinak příjemné kanceláře přímo v centru města Hradce Králové. Pokud jsi ale i odjinud, ozvi se nám, určitě něco vymyslíme. 😉

Termín nástupu

  • ihned, nebo dohodou

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu zamestnani@tmapy.cz.