Máme pro vás novou aplikaci HLÁŠENÍ závad na majetku města

Aplikace Hlášení umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci. Její ovládání je velmi snadné – uživatel na mapě najde konkrétní místo, vyplní jednoduchý formulář, případně připojí fotografii a klikne na tlačítko odeslat. Aplikace je navíc provozována jako hostovaná služba na našich serverech. Nemusíte tedy nic vyvíjet, instalovat, udržovat či pořizovat nový hardware.

Hlášení závad ocení jak občané města (mohou se aktivně podílet na zlepšení životního prostředí ve své obci), tak jeho vedení (získá aktuální informace, včasné řešení problému také často představuje finanční úsporu). Aplikaci budeme nadále vyvíjet na základě připomínek a požadavků zákazníků, v současné době již připravujeme verzi pro mobilní zařízení a další vylepšení.

Ukázka uživatelského prostředí aplikace Hlášení závad

Nyní máte možnost využít nabídky nezávazného testovacího provozu na jeden měsíc zdarma. Pro více informací kontaktujte naše obchodní zástupce Petra Havelku (tel.: 607 960 130, petr.havelka@tmapy.cz), nebo Jana Zavřela (tel.: 602 508 557, jan.zavrel@tmapy.cz).

Menu
Nahoru Domů